13.06.2021
Новини

Не стало священника з Тернопільщини, за життя якого боролися у реанімації

Протоієрей Микола Шевчук, настоятель храму св. ап. Андрія Первозваного с. Старий Олексинець Вишнівецького благочиння помер 28 травня. Отцю було 44 роки. Про сумну звістку повідомляє Тернопільська єпархія Православної Церкви України. 

Нагадаємо, священник перебуває в реанімації Кременецької лікарні у важкому стані. Для його порятунку потрібна була донорська кров. Та на жаль, медикам врятувати його життя не вдалося.

Як повідомляють у єпархії, протоієрей Микола Шевчук народився 12 травня 1978 року в Катеринівці на Кременеччині, 1995-го закінчив Кременецький ліцей. Духовну освіту здобув у Тернопільській духовній семінарії, яку закінчив 1999 року. У жовтні 1998 року митрополитом Василієм був рукоположений на диякона, у жовтні 1999-го прийняв священницьку хіротонію. З листопада того ж року духовно опікувався парафією у Старому Олексинці.

“Керуючий архієрей Тернопільської єпархії Православної Церкви України Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, духовенство та миряни Тернопілля висловлюють найщиріші співчуття родині новопреставленого протоієрея Миколи, – йдеться у повідомленні. – Отець Микола запам’ятається всім, як добрий, щирий та відданий Церкві служитель Вівтаря, який своєю ревною працею на винограднику Христовому подавав приклад простого та чесного життя пастиря та християнина. Нехай Господь оселить його душу в місці, де всі святі та праведні спочивають. Ми всі будемо молитися за упокій його душі. Вічна пам’ять і Царство Небесне!”

Панахида за протоієреєм Миколою відбудеться у храмі св. ап. Андрія Первозваного с. Старий Олексинець 28 травня, поч. о 18:00, Божественна літургія і похорон – 29 травня, поч. о 9:00.

Головне зображення: Тернопільська єпархія Православної Церкви України.

 

 

Схожі пости

У двох селищах на Монастирищині вода в криницях досі не придатна до пиття після підтоплень

Ірина Небесна

Ремонт доріг Тернопільської області: громадські організації проведуть круглий стіл

Redaktsia

Воркшоп “Як працювати з даними про виділення субвенцій на соціально-економічний розвиток” відбудеться у Тернополі

Наталя Павлусик