17.10.2021
Здоров’я Новини

Потрібні донори крові для священника з Тернопільщини

Для порятунку життя священника з Тернопільщини потрібна донорська кров. Про це повідомляє на своїй сторінці  фейсбуці Тернопільська єпархія Православної Церкви України.

“Для порятунку настоятеля храму св. ап. Андрія Первозваного с. Старий Олексинець Вишнівецького благочиння протоієрея Миколи Шевчука потрібна донорська кров будь-якої групи. Священник перебуває в реанімації Кременецької лікарні у важкому стані”, – йдеться у повідомленні.

Здати кров можна в Тернопільському обласному центрі служби крові на вул. Клінічна, 8, у будні з 8:30 по 13:00, обов’язково вказавши “Реанімаційне відділення Кременецької лікарні, для Шевчука Миколи Петровича”. Номер телефону сина Назара (098)506 83 63.
Нагадаємо, донором може бути будь-який дієздатний і здоровий громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань до донорства. Ваша вага повинна становити більше 50 кг. З собою потрібно мати паспорт, маску та рукавиці.

Головне зображення: ua.depositphotos.com.

Схожі пости

У Тернополі неподалік гаражного кооперативу горіло сміттєзвалище

Тернопільський миротворець розповів, як українські військові святкують Різдво в ДР Конго (фото, відео)

За два дні чиновники так і не дали зрозумілих пояснень, як на Тернопільщині вакцину отримують поза чергою у приватних структурах

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів