14.06.2021
Новини

На Тернопільщині збирають кошти для важкохворої дівчини

Важко занедужала вісімнадцятирічна Христина Стрільчук з Коропця. У дівчини виявили гострий вірусний менінгоенцефаліт. Про це йдеться у виписці медиків. Кожен день лікування обходиться рідним Христини у понад 20 тисяч гривень.

Аби врятувати дівчину, місцева мешканка Світлана Дрозд розмістила у спільноті “Коропець-Інфо” оголошення про збір коштів. Вона закликала всіх небайдужих допомогти Христині здолати хворобу.

“18-річна коропчанка Христина Стрільчук зараз у важкому стані в Тернополі. Попередній діагноз – енцефаліт. Лікування на добу коштує понад 20 тис. грн. Важлива кожна секунда, щоб ця юна дівчинка могла жити і наслідки хвороби були якомога легшими. Молимося за видужання, сил Христинці, рідним вистояти! Сусіди сім’ї на Вагнірівці, рідня роблять збірку готівкою.

Мама надала фото медичних документів. На жаль, це дуже складний діагноз( Контакти Василь Стрільчук 0687266132. Реквізити, щоб допомогти Христині Картка 5168755457165476 – Сестра Мар’яна Стрільчук Також Картка 5168755457165476 – Сестра Мар’яна Стрільчук”, – йдеться у дописі.

Схожі пости

“Це те саме, що вимагати у хірурга не оперувати”. У міськраді розглянули петицію про омолодження дерев

Світлана Гривас

Адміністративний будинок у Тернополі обгородили двома кордонами, багато поліції. Що там відбувається

Чиновника Тернопільської ОДА оштрафували за неправильно подану декларацію