10.05.2021
Новини

“Для коронавірусу немає свят, він старатиметься вас уразити”: обмежувальні поради від МОЗ

Однак Кабмін домовився із представниками церков про ряд карантинних заходів, яких необхідно буде дотримуватися під час богослужінь.

Міністерство охорони здоров’я не планує просити уряд про додаткові обмеження на великодні свята. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

– МОЗ не планує подавати до уряду додаткових обмежень на великодні свята, – наголосив він.

Проте, щоб уникнути сплеску захворюваності після Великодня, Кабінет міністрів на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем провів зустріч із представниками церков, з якими домовився про зменшення тривалості богослужінь з одночасним збільшенням їх кількості, фіксацію дверей церков у відкритому стані, заборону фізичного контакту при здійсненні обрядів: поцілунків хрестів, ікон та святинь.

– Ми також знайшли підтримку у духовенства щодо участі у богослужіннях за можливості одного члена родини. Бажано також максимально виключити відвідування служби людьми похилого віку та тими, хто має хронічні захворювання, – зазначив міністр.

Він підкреслив, що під час богослужіння українці обов’язково мають бути у масках незалежно від того, чи проводитимуть їх всередині храму чи на вулиці. – Пам’ятайте, що на відміну від вірян, коронавірус – переконаний атеїст. Для нього немає ніяких свят, він завжди намагатиметься уразити вас або ваших близьких, – зауважив Степанов.

Схожі пости

Постійна депутатська комісія обласної ради забракувала приєднання трьох сільрад до Тернопільської МТГ

Назарій Наджога

Тернопільські ринки готуються до виходу з карантину. Коли розпочнуть роботу?

Євгенія Цебрій

Прокуратура таки судитиметься з міськрадою через самочинну забудову в центрі міста