28.07.2021
Відео Новини

На тернополянина, який самовільно зрізав дерева на Корольова, муніципали склали три протоколи

Реагуючи на звернення тернополян щодо самовільного зрізання мешканцем будинку дерев на прибудинковій територій за адресою вул. Корольова, 2, на місце виїжджала муніципальна інспекція для проведення перевірки. Про це інформують на сайті Тернопільської міської ради.

За результатами роботи, інспекторами зафіксовано даний факт самовільної зрізки дерев без наявності дозволу (ордера на видалення зелених насаджень).

На порушника оформлено два адміністративних протоколи за знищення дерев та один – за складування гілля на території зелених насаджень.

Виявив порушника тернополянин Юрій Сем. Він зняв відео зрізання насаджень та виклав у Фейсбуці.

“Повідомляю Вас шановне товариство, що відзвонилася мені муніципальна варта і відзвітувала, що склали три адміністративні справи , бо ті дороі сусіди, ще і третє дарево почали пиляти. Я дійсно дякую за оперативність службам , які дійсно роблять корисні справи для Тернопільської громади. Закон один для всіх”, – написав пізніше під постом Юрій Сем.

Схожі пости

Непорозуміння чи корупція: медзаклад на Тернопільщині бере плату за безкоштовний медогляд, а чиновники не мають чітких пояснень

Євгенія Цебрій

СБУ вивела на територію України свідка злочинів терористів ДНР. Він виявився уродженцем Тернопільщини

На Тернопільщині жінкам у політиці не раді?

Ірина Небесна