25.03.2023
Новини Суди

Директор “Подолян” таки сплатить 34 тис. грн штрафу за порушення карантину

Тернопільський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу Михайла І. на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 26 лютого 2021 року і все ж вирішив, що директор ТРЦ “Подоляни” повинен сплатити 34 тис. грн штрафу за порушення правил карантину на об’кті.

Як повідомляє пресслужба Тернопільського апеляційного суду, даною постановою Михайла І. визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

А саме, що 28 та 29 листопада 2020 року він, обіймаючи посаду генерального директора ТРЦ “Подоляни” в м. Тернополі, допустив роботу торговельно-розважального центру, чим порушив правила щодо карантину людей.

Читайте також: “Святкували з друзями Новий рік”: власника одного з барів поблизу Тернополя оштрафували на 34 тис. грн за порушення карантину

Постановою Тернопільського міськрайонного суду на Михайла І. накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34 тис. грн у дохід держави.

Не погодившись із судовим рішенням, Михайло І. подав апеляційну скаргу, в якій просив дану постанову скасувати і звільнити його від адміністративної відповідальності. Зокрема, звернув увагу на те, ТРЦ “Подоляни” входить до структури ТОВ “Т”, і саме директор Товариства виносить рішення стосовно діяльності всіх структурних підрозділів. Тому він одноосібно не може виносити рішення стосовно діяльності розважального центру.

Читайте також: У Тернополі за порушення правил карантину оштрафували директора центрального ринку на 34 тисячі

Дослідивши матеріали справи, суддя Тернопільського апеляційного суду прийшла до висновку, що висновок суду першої інстанції щодо винуватості Михайла І. є обґрунтованим і відповідає фактичним обставинам справи, підтверджується протоколами про адміністративні правопорушення та іншими доказами, здобути у справі. З урахуванням цього, Тернопільський апеляційний суд апеляційну скаргу Михайла І. залишив без задоволення, а постанову місцевого суду — без змін.

Схожі пости

У Тернополі обіцяють таки висаджувати пасажирів, але сісти на станції у вагон не дозволять

У Збаражі чоловік викрав гроші з терміналу

Redaktsia

Президент звільнив чотирьох голів райдержадміністрацій на Тернопільщині

Перейти до панелі інструментів