23.09.2023
Місто Новини

Тернопільські школи відправляють на канікули. Як працюватимуть дитсадки

Перенести весняні канікули з 29 на 22 березня запропонувала на засіданні міського штабу для боротьби з коронавірусом начальниця управління освіти міськради Ольга Похиляк. Відтак канікули у тернопільських школах розпочнуться вже з понеділка, 22 березня, і триватимуть по 28 березня. Цю пропозицію штаб підтримав. 

А наступного тижня після канікул учнів 5-11 класів переведуть на дистанційне навчання, учні 1-4 класів вчитимуться у звичному режимі. Тернопільські дитсадки продовжують працювати. 

Читайте також: У Тернополі через COVID закрили 15 класів, захворіли 58 педагогів.

– Якщо тижнів два-три тому ситуація була стабільна, то починаючи з понеділка, 15 березня, ми відстежуємо динаміку захворюваності на грип, ковід, ГРВІ серед учнів і педпрацівників. Таку інформацію ми отримуємо щодня, – зазначила Ольга Похиляк.  – На сьогодні у двох школах – № 3 і № 10 учні 5-11 класів переведені на дистанційне навчання, в 22-х школах закриті окремі класи. Стосовно дитсадків, на щастя, хворих дітей немає, хворіють лише деякі вихователі, і на сьогодні закрито 8 груп. 

Читайте також: Кількість хворих зростає: на Тернопільщині через COVID-19 на самоізоляції окремі класи і одна школа.

Схожі пости

«Антибіотики споживають неконтрольовано, іншим хворобам медики вже приділяють менше уваги»: Ляшко розповів про плачевні наслідки коронавірусу

Перелік багатоквартирних будинків у Тернополі, у яких більше половини квартир відключена від централізованого опалення

Вперше скасували Всеукраїнську прощу до Зарваниці: що буде натомість (відео)

Перейти до панелі інструментів