03.02.2023
Місто Новини

Антикорупційний суд зобов’язав НАБУ розслідувати можливі зловживання Сергія Надала

Можливі зловживання мера Тернополя Сергія Надала розслідувати Національне антикорупційне бюро зобов’язав Вищий антикорупційний суд. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

2 лютого позивач звернувся до НАБУ із заявою про вчинення міським головою Тернопільської міської ради кримінальних правопорушень, передбачених ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 211 (видання нормативно-правових актів, що зменшують надходження бюджету або збільшує витрати бюджету всупереч закону), 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу.

Але бюро не внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Так, позивач просив суд зобов’язати НАБУ внести відомості в ЄРДР і почати досудове розслідування.

Читайте також: У мерії Тернополя прокоментували резонансне звинувачення одіозному чиновнику

Позивач заявив, що Надал після проведення аукціону з права на оренду об’єкта комунальної власності для розміщення приватного навчально-виховного закладу і надання нерухомого майна в оренду ТОВ “ПАКО ЛТД” змінив цільове призначення нерухомого майна на “для розміщення центру реабілітації”, чим спричинив багатомільйонні збитки територіальної громади Тернополя.

Він вважає, що якби цільове призначення на початку аукціону було інше, охочих взяти в оренду було б набагато більше, і відповідно, значно зросла б ціна оренди.

При цьому, з його слів, за результатами торгів вартість початкової запропонованої ціни оренди майже не зросла (з 27 272,50 гривень до 30 000 гривень).

Так, суд зобов’язав уповноважену посадову особу НАБУ внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення за заявою позивача “про підозру у вчиненні злочину”.

 

Схожі пости

На Тернопільщині судитимуть водія, з автобуса якого випала дівчина і загинула

Літаком з Кременця? Так подорожували 50 років тому

За останню добу на Тернопільщині виявили 88 інфікованих COVID-19

Перейти до панелі інструментів