28.01.2023
Новини

Прокуратура вимагає у суді скасувати рішення міськвиконкому щодо приватизації колишньої лікарні в центрі міста

Тернопільською обласною прокуратурою подано позов в інтересах держави до господарського суду області з вимогою скасувати незаконні рішення виконавчого комітету та сесії Тернопільської міськради за 2019 р., якими порушено вимоги законодавства при приватизації пам’ятки архітектури вартістю понад 30 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що історичну будівлю колишньої залізничної лікарні на вулиці Івана Франка в Тернополі намагались відчужити орендареві за заниженою у 7 разів ціною на підставі фіктивного ремонту окремих приміщень.

Читайте також: Історичну будівлю в центрі Тернополя, вартістю понад 15 млн грн, хотіли незаконно продати без конкурсу (оновлене)

Тому, прокуратура вимагає визнати недійсними рішення виконавчого комітету №565 від 05.06.2019 та рішення тридцять п’ятої сесії Тернопільської міської ради  від 06.06.2019 за №7/35/199, що дали можливість вчинити незаконні дії щодо приміщення колишньої лікарні.

Суд відкрив провадження у справі.

Читайте також: Судитимуть двох посадовців, яких звинувачують у спробі незаконно відчужити історичну будівлю в центрі Тернополя

Нагадаємо, за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури завершено розслідування стосовно 2 осіб, обвинувачених у причетності до спроби незаконної приватизації нежитлових приміщень по вул. Івана Франка  в історичній частині м. Тернополя та триває слідство з метою встановлення інших фігурантів цієї справи.

 

Схожі пости

Зять заступився за тещу, на яку підняв руку її ж чоловік. Двоє в лікарні

Четверо синів залишились без батька: загинув військовий Володимир Сиров

Redaktsia

В інтересах держави та її громадян: “на крило” Тернопільської ОДА встановлять електронні чіпи

Назарій Наджога
Перейти до панелі інструментів