03.03.2021
Новини Оперативно Суди

Судитимуть двох посадовців, яких звинувачують у спробі незаконно відчужити історичну будівлю в центрі Тернополя

Завершено розслідування щодо 2 осіб, причетних до спроби незаконної приватизації майна в історичній частині м. Тернополя вартістю понад 30 млн грн.

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури завершено розслідування стосовно колишнього директора підприємства за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 233, ч .1 ст. 366 КК України який, діючи за попередньою змовою з групою осіб, переслідуючи корисливу мету приватизувати за заниженою у понад 7 разів вартістю нежитлові приміщення по вул. І. Франка, підписав завідомо неправдиві документи про нібито проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Наразі він знайомиться з матеріалами кримінального провадження відповідно до ст. 290 КПК України.

Читайте також: Прокурор Олександр Божко: «Правоохоронні органи себе дискредитували, ми це виправимо»

Також, завершено розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 367, ч. 3 ст. 358 КК України щодо інженера технагляду замовника, який видав завідомо підроблений офіційний документ стосовно вказаних приміщень.

Завдяки принциповій позиції прокуратури припинено протиправні дії осіб, спрямовані на безоплатне вибуття майна – будівлі колишньої залізничної лікарні з власності територіальної громади на суму понад 30 млн грн.

Читайте також: Відновилася боротьба за приміщення в центрі Тернополя, з історичної будівлі несподівано зняли арешт (фото)

Триває слідство, що здійснюється теруправлінням ДБР, розташованим у м. Львові, у ході якого перевіряються інші особи до причетності спроби незаконної приватизації нежитлових приміщень в історичній частині м. Тернополя.

Поки тривало слідство зацікавлена сторона не раз намагалась зняти арешт з майна, і, зрештою суд залишив арешт тільки в частині відчуження майна. Також керівником обласної прокуратури була змінена підслідність. і вже не поліція, а ДБР продовжувало розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури. Зрештою, розслідування щодо інших причетних до незаконних дій ще триває .

Схожі пости

Колесо вантажівки, якою керував водій з Тернопільщини, відлетіло і вбило пішохода

До Тернополя їде президент

На Бучаччині постануть перед судом двоє чоловіків, що незаконно видобували гравій у ландшафтному парку