05.12.2021
Новини Оперативно

Уявив себе суддею: інспектора патрульної поліції підозрюють у “закритті” справ про порушення ПДР

Інспектора поліції підозрюють у дописуванні неправдивої інформації у семи справах про порушення.

Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, повідомлено про підозру за ч. 1, 3 ст. 362 КК України (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї – авт.) інспектору сектору реагування патрульної поліції Тернопільського районного управління Нацполіції в області у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинена повторно особою, яка має право доступу до неї.

За версією слідства, працівник поліції, обіймаючи посаду начальника сектору реагування патрульної поліції, впродовж 2018 – 2019 років, будучи обізнаним про відсутність рішень суду у справах про адмінправопорушення громадян за ч. 1 ст. 130 КУпАП щодо водіння ними авто у нетверезому стані, вносив відомості в електронні картки про те, що суддями Тернопільського міськрайонного суду прийняті рішення про закриття справ у зв’язку із закінченням строків.

Як уточнюють у відділі комунікації обласної поліції, наразі відомо, що по частині справ жодних судових засідань не було і дані про їхній розгляд в судовому реєстрі відсутні.

Під час розслідування стало відомо, що були й такі справи, які він дійсно відправляв в суд, але з свідомо допущеними помилками. В результаті таких дій судова інстанція повертала документи на доопрацювання і більше їх не отримувала. Усього виявлено 7 епізодів несанкціонованої зміни інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинених цим правоохоронцем.

 

Схожі пости

Початок опалювального сезону у Тернополі: де буде тепло перш за все

Додаток “Дія” вже можна встановити на свій смартфон

31-а маршрутка у Тернополі курсуватиме по-новому

Перейти до панелі інструментів