29.01.2023
Новини

На Тернопільщині рятувальники визволили зі снігу автомобіль з хворими немовлятами

За минулу добу рятувальними підрозділами здійснено 7 виїздів на буксирування автомобілів із снігових заметів. Про це поінформували в Управлінні ДСНС України в Тернопільській області.

В с. Борсуки Кременецького (Лановецького) району черговим караулом 11 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету шкільного автобуса з пасажирами.

В с. Швейків Чортківського (Монастириського) району черговим караулом 19 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету автомобіля, який доставляв хліб.

В с. Дибще Тернопільського (Козівського) району черговим караулом 18 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету легкового автомобіля в якому перебували діти.

В с. Вербка Чортківського (Монастириського) району черговим караулом 19 ДПРЧ Управління проведено буксирування з території села на розчищену ділянку дороги автомобіля в якому перебували двоє немовлят, що потребували госпіталізації.

В с. Гніздичне Тернопільського (Збаразького) району черговим караулом 18 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету легкового автомобіля в якому перебували діти.

В м. Бережани Тернопільського (Бережанського) району черговим караулом 7 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету карету екстреної медичної допомоги.

В хутір Морґи с. Литвинів Тернопільського (Підгаєського) району черговим караулом 14 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету легковий автомобіль.

Схожі пости

Кременчанина, який намагався вбити своїх батьків, визнали психічнохворим

У Тернополі через мокрий сніг сталося багато ДТП

Redaktsia

Приміщення на Руській завдяки аукціону продали в 7 раз дорожче від стартової ціни

Перейти до панелі інструментів