17.09.2021
Новини

Жителя Тернопільщини судитимуть за продаж підробленого алкоголю

Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 199 КК України та ч. 1 ст. 204 КК України щодо жителя Тернопільщини, який збував незаконно виготовлені алкогольні напої із підробленими марками акцизного податку, скеровано до суду. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури. 

За даними слідства, мешканець м. Бучач, не будучи зареєстрованим суб`єктом підприємницької діяльності й не маючи спеціального дозволу (ліцензії) упродовж 2019 – 2020 років збував спирт етиловий та незаконно виготовлені алкогольні напої, обклеєні підробленими марками акцизного податку.

Під час обшуків за місцем проживання підозрюваного виявлено та вилучено ароматизовані концентрати (есенції) з різними смаками, підроблені марки акцизного податку, які використовувались при реалізації алкоголю, понад 750 літрів водно-спиртової суміші та понад 212 літрів спирту етилового, які зберігались з метою збуту.

Довідка
У січні 2021 обласною прокуратурою до суду вже скеровано обвинувальні акти стосовно двох осіб, які упродовж 2020 року збували на території області незаконно виготовлені алкогольні напої із підробленими марками акцизного податку. Досудове розслідування у згаданих кримінальних провадженнях здійснювалось слідчим управлінням Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Схожі пости

Обвинувачений вже шукає компроміс: невдовзі суд оголосить вирок водію, який нетверезим збив третьокласника на Тернопільщині

Марія Голді

Загинув на місці: у Тернополі під поїзд потрапив чоловік

Які райони залишаться на Тернопільщині після адмінреформи (карта)

Перейти до панелі інструментів