21.03.2023
Економіка та фінанси Місто Новини

У Тернополі підняли тарифи на воду

Із 21 січня діють нові тарифи на послуги КП “Тернопільводоканал”. За водопостачання та водовідведення тернополяни платитимуть на 10% більше.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються споживачам КП “Тернопільводоканал”.

Відтак, із 21 січня 2021 року вартість послуг КП “Тернопільводоканал” становитиме: за централізоване водопостачання — 13, 89 грн  (з ПДВ), централізоване водовідведення — 16,13 грн (з ПДВ), разом — 30,02 грн (з ПДВ).

Читайте також: У Тернопільській міськраді – резонансне непорозуміння через тариф на воду

Нагадаємо, відкрите обговорення схваленого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) проєкту постанови про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік відбулося 5 січня в актовій залі КП “Тернопільводоканал”. Тоді начальник планово-економічного відділу Володимир Водовіз зазначив, що серед основних чинників впливу на розмір тарифів — збільшення витрат на оплату електричної енергії (на 21,03 % з централізованого водопостачання й на 18,86 % з централізованого водовідведення) у зв’язку зі зростанням її вартості (на 24,7 % з централізованого водопостачання та на 28,1 % з централізованого водовідведення).

Як Терміново уже повідомляло, у травні минулого року КП “Тернопільводоканал” ініціювало підвищення тарифу до 34,8 грн. Однак тоді міський голова Сергій Надал заявив про недоречність піднімати тариф у важкі для тернополян часи і запевнив, що піднімати тариф на воду у Тернополі не будуть.
taryf-voda-ternopil-nadal

Схожі пости

Під Тернополем потяг переїхав людину

Redaktsia

Куди повести гостей у Тернополі? Відеоблог Тараса Ковальчука

Коли потрібно записатись на консультацію до проктолога?

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів