03.03.2021
Новини

У міськраді повідомили, коли розпочнеться навчання у тернопільських школах

З понеділка,  25 січня, у Тернополі відновлюється навчання у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-11 класів. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

Як наголосив міський голова Сергій Надал, всі тернопільські навчальні заклади готові до початку навчального процесу. Школи забезпечені і матеріально, і технічно. Освітній процес проходитиме з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів. Учні молодших класів відвідуватимуть уроки в звичному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання.

– Обов’язковим для усіх навчальних закладів у Тернополі є дотримання протиепідемічних вимог. Окрім того, на тему провенції порширення вірусу COVID-19 нещодавно школи отримали гігієнічні бокси з освітньо-розважальними матеріалами для дітей молодшої і старшої школи, розроблені Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), – додає міський голова. – Інформаційні набори школи отримали в рамках реалізації Тернопільською громадою статусу кандидата «Громада, дружня до дітей та молоді»».

Дані матеріали допоможуть дітям засвоїти важливі знання щодо поширення коронавфрусної інфекції, а також допоможуть вчителям вдосконалити свої знання в темі гігієни та охорони здоров’я, і проводити уроки у розважальній формі.

Нагадаємо, тернопільські школи після тижня дистанційного навчання  пішли на канікули з 18 до 24 січня. Як повідомиляла раніше Терміново начальниця міського управління освіти Ольга Похиляк, таке рішення було прийняте через те, що в управління надходили численні звернення батьків, які хочуть, щоб діти отримували знання у школі, а не дистанційно. Особливо важко в такій ситуації учням молодшої школи.

Читайте також: “Працюю в теплі і комфорті”: тернопільська вчителька розповіла про численні плюси дистанційного навчання.

 

Схожі пости

Близько 4-х тисяч школярів взяли участь у найбільшому уроці в світі на Тернопільщині

Наталя Павлусик

Прокуратура з’ясовує факти зловживання у Підволочиській селищній раді

Прогнози сумні: МОЗ озвучило апокаліптичні цифри і зробило прогноз, коли чекати нового піку захворюваності на COVID-19