23.07.2024
Новини

У лісі на Тернопільщині виявили браконьєрів, які полювали в забороненому місці

Одним із найважливіших шляхів охорони фауни на Тернопільщині є боротьба з браконьєрами, інформують у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У всіх мисливських угіддях Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства вже розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин. У дні полювання працюють рейдові бригади управління та держлісгоспів.

Тож у вихідні дні рейдовими бригадами  Тернопільського ОУЛМГ спільно з працівниками Національної поліції  було складено 4 протоколи на порушників правил полювання.

Браконьєри проводили полювання в лісових мисливських угіддях Монастириського лісництва ДП «Бучацьке лісове господарство»  без належного на те дозволу в забороненому місці.

У правопорушників вилучені посвідчення мисливця і контрольну картку, також були складені протоколи на адміністративні правопорушення.

“Шановні жителі Тернопільщини! У випадку якщо вам стало відомо про факти браконьєрства, просимо повідомити на гарячу лінію управління   (‎098) 81-00-958 або написати на електронну адресу info@ternopillis.gov.ua”, – повідомили в пресслужбі Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Перейти до панелі інструментів