24.03.2023
Новини

Що робить масивна спецтехніка біля Надставної церкви (фото)

Днями розпочалися роботи з механічного очищення акваторії Тернопільського ставу від донних відкладів та намулу. Про це інформують на сайті Тернопільської міської ради.

З метою покращення гідрологічного режиму та санітарного стану Тернопільського ставу, роботи з очистки і поглиблення дна водойми заплановано провести на трьох найбільш застійних локаціях – біля Надставної церкви, поруч з дамбою та в районі вул. Чумацької (біля «Riverside Club»). Роботи триватимуть до настання зимового періоду та будуть продовжені у 2021 році.

Читайте також: “Скільки живу в Тернополі – такого смороду не було”: чому місто втрачає став і як цьому зарадити (відео)

Роботи на водоймі проводяться спеціалізованою технікою – драглайн-екскаватором, що здійснює поглиблення дна та механічну очисту від намулу.

Нагадаємо, з метою повноцінного відновлення екосистеми Тернопільського ставу експерти попередньо розробили карту глибин для дослідження водойми і визначення проблемних точок та проаналізували зразки води з різних ділянок ставу.

Нагадаємо, мська програма з порятунку ставу виконувалася лише частково. Як пояснили в мерії, це було зумовлено браком коштів.

Насправді коштів на вирішення глобальних проблем міста в казні б вистачало, якби міський голова Сергій Надал з депутатським корпусом не реалізовував схеми з безкоштовної роздачі земель забудовникам. Адже продай ці ділянки з аукціону – і були б мільйонні надходження.

Схожі пости

“Підприємець, волонтер, добра і світла людина”: через COVID помер президент тернопільського Ротарі клубу

Марія Голді

ТНМУ став найкращим серед медичних вишів України в міжнародному рейтингу

Іноземних інвесторів все більше приваблює Тернопільщина

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів