27.11.2020
Новини

“Відійшла у вічність людина щирої душі та відкритого серця”: помер викладач ЗНУ (фото)

Зупинилося серце Василя Косарчука — викладача Західноукраїнського національного університету. Інформація про втрату в колективі вишу з’явилася на сайті університету.

“З глибоким сумом повідомляємо, що на 62-му році життя відійшов у вічність Василь Іванович Косарчук — людина щирої душі та відкритого серця…

Народився Василь Іванович 1958 року у с. Самолуски Гусятинського району Тернопільської області, закінчив історичний факультет Київського державного педагогічного інституту ім. О. Горького, працював вчителем історії та суспільствознавства Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст., згодом— директором Соколівської ЗОШ І-ІІ ст.

З 2001 року Василь Іванович пов’язав свою долю із Західноукраїнським національним університетом — працював на посаді спеціаліста відділу гуманітарної освіти та виховання, викладав історію у фаховому коледжі економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ.

Справжній патріот рідного краю, навчав та зростив духовно не одне покоління студентської молоді. Відповідальний досвідчений педагог, умілий організатор, який присвятив себе служінню молодим та самовідданій праці.

Університетська родина висловлює співчуття родині померлого. В годину важкої скорботи розділяємо тугу невимовної втрати рідних та близьких Василя Івановича.

Світла пам’ять…” – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

Головний поліцейський Тернополя виграв апеляцію – справу про неповідомлення НАЗК про нову автівку закрили

Світлана Гривас

Дорогою на виїзний матч у Житомир трагічно загинув фанат “Ниви”

15 одиниць техніки посипали вулиці та тротуари Тернополя впродовж ночі, кажуть у міськраді