29.05.2023
Здоров’я Новини

“Ми не справляємося”: у монастириській лікарні бракує лаборантів для проведення аналізів

У Монастириській райлікарні бракує лаборантів для проведення аналізів хворим. Про цю проблему повідомив у соцмережі Фейсбук завідувач лабораторії Віталій Тріщук. 
“Шановні пацієнти, тільки в нашому госпіталі перебуває 70 пацієнтів. Наша одна лаборантка виконує по 70-100 загальних аналізів крові і сечі, ще три лаборанти виконують біохімічні аналізи, ІФА і т.д., плюс ургенція. В нас захворіло декілька лаборантів, решта – працюють на межі можливостей. З певних технічних причин сімейна медицина не робить аналізів на даний час, а ми не справляємося. В нас в будь-який час може захворіти ще хтось із лаборантів і тоді…Тому, я всіх прошу віднестися з розумінням до нашої лабораторії, враховуючи ситуацію, яка склалася і пошкодувати наших лаборантів”, – йдеться у дописі.
Згідно з даними обласного лабораторного центру, у Монастириському районі від початку пандемії COVID-19 підтвердився у 803 людей. З них: 643 одужали, 10 померли, 150 продовжують хворіти. За останню добу на Монастирищині COVID-19 виявили ще у 11 людей.

Схожі пости

На Тернопільщині за 60 мільйонів приватизували ще один спиртзавод

Тернополянка просить небайдужих розшукати дідуся, який зник напередодні Нового року (фото)

Збаразька лікарня отримала сучасне обладнання для операцій без розрізів

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів