26.10.2021
Гуманітарна сфера Новини

“Не наказуємо, а рекомендуємо”: з понеділка школярі Тернопільщини можуть перейти на дистанційне навчання

У понеділок, 12 жовтня, Міністерство освіти і науки направить в регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Однак міністерство не буде нікого змушувати запроваджувати “дистанційку”.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, повідомляє УНІАН.

Рекомендаційний лист в першу чергу стосуватиметься “помаранчевих зон” карантину і регіонів, де складна ситуація з поширенням коронавірусу.

“Ми, звичайно ж, будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати… Ми нікого не можемо змусити, яку форму навчання застосувати. Вже ж давно набула чинності децентралізація”, – сказав Шкарлет.

Міністр зазначив, що органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули і яку форму навчання запроваджувати в закладах освіти.

“Я закликав бути відповідальними всіх, незалежно від того, чи то школа, чи заклад вищої освіти. Університети давно, більшість з них, знаходяться на дистанційному навчанні для того, щоб здійснити соціальне дистанціювання”, – додав він.

Сьогодні у своєму Telegram-каналі Шкарлет звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням перевести заклади освіти на дистанційне навчання на найближчі два тижні. Своє прохання він пояснив стримуванням поширення коронавірусу.

Схожі пости

На Тернопільщині за минулу добу — 5 смертей від ускладнень ковіду та майже 300 інфікувань

Парк “Загребелля” може зменшитись майже на 30 га

Світлана Гривас

В Бережанському районі під час пожежі в будинку стався вибух: кажуть, це були боєприпаси

Перейти до панелі інструментів