08.12.2023
Новини

Тернополянина, який купував автомобіль через інтернет, надурили на 14 тисяч

Купуючи авто через Інтернет, житель обласного центру  втратив 14 тисяч гривень. Співробітники Тернопільського  відділу поліції розслідують факт шахрайства та застерігають людей від подібних випадків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Як встановили правоохоронці, на одному із сайтів потерпілий знайшов оголошення про продаж автівки. Зателефонував до продавця. Під час розмови останній пообіцяв йому доставити машину з Львівщини до Тернополя, але попросив завдаток. Для переконливості продавець скинув потерпілому копії свого паспорта та документи на транспортний засіб.

Тернополянин повірив незнайомцю та перекинув на його рахунок 14 тисяч гривень. Після цього аферист почав вимагати ще 20 тисяч гривень передоплати і сказав, що без них не привезе автомобіль. Коли тернополянин відмовився перераховувати кошти, зловмисник  вимкнув свій телефон та на зв’язок більше не виходив.

Тривають оперативно-розшукові заходи щодо встановлення особи, причетної до шахрайських дій.
Аби не потрапити у подібну аферу, проявляйте пильність і у жодному випадку не перераховуйте кошти незнайомцям наперед. Зустрічайтеся з продавцем особисто і розраховуйтеся за товар лише після його отримання.

 

Перейти до панелі інструментів