04.03.2021
Новини Промо

Що відбувається на перекритій ділянці дороги в обхід Микулинців та Мишкович (фото)

6-сантиметровий другий шар асфальтобетону влаштовують на трасі М-19 неподалік з’їзду на Прошову. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Тернопільській області. 

Дорога М-19 Доманове–Ковель–Чернівці¬–Тереблече в обхід Мишкович та Микулинців залишається закритою, та робота там «кипить». 338 – 345 кілометри «накривають» другим шаром дрібнозернистого асфальтобетону , завтовшки 6 см. Сьогодні підрядна організація ТОВ Техно-Буд-Центр влаштовує 4 тисячі тон матеріалу поблизу з’їзду з траси М-19 на село Прошова.

Нагадаємо, ділянка траси М-19 від м. Тернопіль до смт. Дружба (кільцевої розв’язки) належить до першої технічної категорії. Вона має дві подвійні смуги, її конструктив передбачає три шари асфальтобетону (10, 6 і 5 см) та 22-сантиметрову основу дороги, отриману в результаті холодного ресайклінгу.

На закритому відрізку М-19 шляховики напередодні завершили встановлювати бар’єрне огородження на 9 км, бетонувати систему водовідведення та влаштовувати нову систему освітлення у Великій Березовиці, загальною протяжністю 3 км.

Мостовики продовжують працювати на шляхопроводах в селищі Велика Березовиця та на з’їзді до села Прошова.

Схожі пости

За останню добу на Тернопільщині виявили 88 інфікованих COVID-19

Зброя, автомобілі, 15 тис. доларів: в поліції розповіли деталі про діяльність валютних фальшивомонетників (фото)

На вибори до Тернопільської міської ради йдуть майже 700 кандидатів із 19-ти партій