25.09.2020
Місто Новини

У Тернополі перекриють рух транспорту на вул. 15 Квітня

Рух транспорту у Тернополі перекриють на вул. 15 Квітня (поблизу Збаразького кільця) з 23:00 год. 19 вересня до 05:00 год 21 вересня. Проїзд здійснюватиметься в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

Перекриття вулиці зумовлене необхідністю проведення будівельно-монтажних робіт з влаштування надземного пішохідного мосту на вул. 15 Квітня.

На даній ділянці дороги будуть встановлені дорожні знаки відповідно до схеми організації дорожнього руху. Прохання до водіїв бути уважними і завчасно обирати маршрути руху. У зв’язку з цим зміниться і рух громадського транспорту.

Нагадаємо, від початку тижня у Тернополі на вул. 15 Квітня (поблизу Збаразького кільця) розпочалися роботи з облаштування нового надземного пішохідного переходу. Сучасний пішохідний міст з’єднуватиме Варшавський мікрорайон з парком Національного відродження та просп. Степана Бандери.

Відповідно до проєкту, міст буде обладнано LED-освітленням, тож він стане чудовим орієнтиром для водіїв і пішоходів в нічну пору доби та символізуватиме в’їзд у місто. А для безпечного і комфортного пересування людей з інвалідністю, матерів з колясками та велосипедистів, міст обладнають двома сучасними ліфтами.

Наразі на вул. 15 квітня здійснюється перенесення електричних ліній та монтаж металевих опор мосту. До слова, висота мосту складає 6 метрів, а довжина – 60м. Схема мосту створює ідеальний поділ на сигменти по 3,5 метри. Зведення нового мосту проводить будівельна компанія «Креатор-Буд» за власні кошти на виконання інвестиційної угоди з Тернопільською міською радою.

 

Схожі пости

Поліції доручили активізувати роботу щодо ГЕС під Тернополем, через яку різко міліє Серет

На Тернопільщині досі немає інструкції, як ховати померлих від коронавірусу. Як це роблять за кордоном?

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині стрімко зростає кількість хворих на СOVID, за добу – 15 нових випадків