30.11.2020
Вибори-2020 Новини

На Тернопільщині в одній з міських ТВК 94% складу виявилися жінки

10 серпня ЦВК утворила 22 територіальних виборчих комісії, які уповноважені організовувати проведення місцевих виборів на території Тернопільській області (Постанова № 172).

За даними ОПОРИ, загалом у їхньому складі працюватиме 396 осіб, по 18 – у кожній ТВК. З них майже 70% становлять жінки і 30% – чоловіки.

Гендерний дисбаланс спостерігається у складах майже всіх комісій Тернопільщини. Найбільш він помітний у Збаразькій міській ТВК, де 94% – жінки. Найчастіше у складі ТВК – особи у віці від 50 до 59 років (24%). А середній вік членів складає 45 років.

Наймолодшою є членкиня Тернопільської районної ТВК від ВО «Батьківщина» Боднарчук Софія-Марія Тарасівна, 2002 року народження. А найстаршою є Івасенко Ніна Григорівна, 1937 року народження, яка включена до складу Чортківської міської ТВК за поданням Партії Зелених України. Склад територіальних виборчих комісій формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій від 9 до 18 осіб.

У ТВК Тернопільщини ввійшли представники від 37 суб’єктів подання.

Схожі пости

Тернополяни просять відремонтувати територію навколо 200-літньої липи

Між облдержадміністрацією і податковою планують звести 8-поверхівку для суду, наразі проект на експертизі (візуаліазція)

Тетяна Колеснік

Поліція встановлює власників крадених ікон та церковних предметів