23.09.2023
Новини

Тернополянина через спробу контрабанди позбавили автомобіля

27-річний тернополянин намагався незаконно перевезти через українсько-угорський кордон 25 блоків сигарет в якості подарунка друзям в Норвегію.

Як повідомляє Закарпатська митниця Держмитслужби, чоловік їхав через митний пост «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби на іномарці «Фольксваген Транспортер». Під час проходження митного контролю обрав «зелений коридор». Під час усного опитування переконував митників, що ніяких прихованих товарів через кордон не везе.

Втім, нервова поведінка співвітчизника привернула увагу прискіпливих інспекторів, і вони вирішили перевірити автівку в боксі поглибленого огляду.

Відтак, «озброївшись» технічними засобами митного контролю, а саме: ліхтариком, викруткою, оглядовим дзеркалом та ендоскопом, інспектори виявили заздалегідь приховані тютюнові вироби.

250 пачок сигарет різних торгових марок винахідливий українець заховав у нішах автомобіля, доступ до яких став можливим після демонтажу декоративної обшивки стінок салону іномарки та дерев’яних пластин, які кріпилися за допомогою саморізів та закривали отвори в пустотілих конструктивних порожнинах.

Згодом молодик зізнався митникам, що приховані сигарети віз у Норвегію друзям у подарунок. Відносно порушника складено протокол за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Сигарети, вартістю 12685 грн та автомобіль, що використовувався для перевезення прихованих від митного контролю товарів, вартістю майже 200 тис грн., вилучено на склад митниці до рішення суду.

Нагадаємо, зазначене порушення згідно чинного законодавства тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

 

Схожі пости

Горіли підвал та кухня: у Тернополі за добу трапилися дві пожежі в багатоквартирних будинках

Чи безпечно гуляти тернопільським ставом (фоторепортаж, відео)

Марія Голді

Стало відоме ім’я чоловіка, який на тернопільському озері врятував з-під льоду двох жінок (відео)

Перейти до панелі інструментів