03.06.2023
Новини

Ніякого онлайн-навчання: доктор Комаровський розповів, як учні мають вчитися з 1 вересня

Євген Комаровський розповів українським батькам, як має відбуватися навчальний процес у школах з 1 вересня. Він вважає, що дистанційне навчання – велика помилка. Діти повинні розвиватися і спілкуватися з однолітками. Водночас, за словами українського лікаря, діти повинні сидіти за партами по одному і на перервах максимально дотримуватися дистанції.

– На сьогодні ми повинні готуватися до того, що 1 вересня діти йдуть в школу. Тому зараз треба думати про те, в які школи діти йдуть. У школах має бути соціальне дистанціювання – не 30 осіб у класах, а 15, наприклад. За партою діти повинні сидіти по одному. А ось на перервах, коли вони носяться… їх треба максимально виганяти на свіже повітря, – сказав Комаровський в ефірі каналу “Україна 24” повідомляє УНІАН.

За словами медика, краще проводити уроки на відкритому повітрі. Так роблять в інших країнах.

– Нам зараз треба думати, як ми змінимо кількість дітей у класах, як ми забезпечимо школи достатньою кількістю медсестер, як ми проконтролюємо повітрообмін в класах, як ми налагодимо там систему вентиляції, як ми проконтролюємо в класах температуру і вологість повітря. На ці речі ми й повинні звертати увагу. І ми повинні зробити все, щоб у школі все, що може відбуватися на свіжому повітрі, відбувалося на свіжому повітрі. І я б робив, як в інших країнах – поки у нас тепло, діти повинні вчитися на свіжому повітрі, по максимуму, – додав лікар.

Також Комаровський зазначив, що ті діти, які не хочуть йти до школи – повинні отримати можливість отримувати дистанційна освіта в домашніх умовах.

 

 

Схожі пости

На Тернопільщині розшукують небезпечного хакера

Redaktsia

Назвичайний стан і вільний обіг зброї, – головні новини України

Redaktsia

Як вберегтись від шахраїв у “Чорну п’ятницю”

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів