18.04.2021
Новини Оперативно

У центрі Тернополя вночі горіла будівля із відомими пабами, рестораном та телеканалом (фото)

Пожежа трапилася 14 червня у будівлі на вул. О. Кульчицької, де розташовано кілька закладів та офіси ЗМІ. 

Як повідомляє управління ДСНС в Тернопільській області, повідомлння про пожежу пожежники отримали о 23:30.

– Повідомили про пожежу в димовентиляційній системі на першому поверсі шестиповерхової будівлі в приміщенні пабу на вулиці О.Кульчицької, що у місті Тернопіль, – коментують в прес-службі управління. –  Площа пожежі на момент прибуття становила 25 м.кв.

На місце події залучили черговий караул 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Управління в складі 2-х відділень, працівники оперативно-координаційного центру та мобільної оперативної групи Тернопільського міського відділу Управління. Всього над ліквідацією пожежі працювали 3 одиниці техніки та 13 чоловік особового складу.

Внаслідок пожежі знищено витяжну вентиляцію в приміщенні пабу на площі 5 м кв, будівельне сміття у вентиляційній шахті на другому поверсі на площі 5 м кв, елементи утеплення вентиляційної шахти на рівні четвертого поверху на площі 10 м кв, елементи утеплення вентиляційної шахти на рівні шостого поверху на площі 5 м кв. Пожежа локалізована о 1:15, ліквідована о 1:46.

Під час гасіння врятовано приміщення пабу та інших приміщень на верхніх поверхах будівлі, а також проведено евакуацію 5 осіб, що перебували в будівлі.

Фото: управління ДСНС в Тернопільській області

Схожі пости

На одній із дільниць понад 300 бюлетенів зіпсували, заливши кавою

Ірина Небесна

Податки в Україні: хто, за що і скільки платить державі

За що на Тернопільщині екс-поліцейському присудили штраф