03.06.2023
Новини

Сумні перспективи: Тернопільщину позбавили відділення АМК

Спершу у 2017-му в Тернопільській області ліквідували управління Нацбанку в Тернопільській області, тепер у нашому регіоні немає відділення Антимонопольного комітету.

Про припинення дії Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України повідомляють на офіційному сайті відділення. 

“На виконання розпорядження Голови Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2019 року №23-рп «Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України» (зі змінами) та наказу Голови Антимонопольного комітету України від 29.05.2020 року №45-ОД «Про утворення комісії з припинення Тернопільського обласного територіального відділення Комітету» виконання функцій, що покладені на Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України Положенням про територіальне відділення, припинено 1 червня 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Відділення приєднають до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яке визначається правонаступником всіх його майнових прав та обов’язків.

Фото: www.amc.gov.ua

Схожі пости

Не працюють ліфти, паралізовані магазини: на Дружбі немає струму на кількох вулицях

Марія Голді

20 заміняють потужність атомного блоку: в Україні з’явиться мережа мініелектростанцій

Концерт на Набережній, гастрономічний фестиваль, водно-моторний чемпіонат. Куди піти на День Незалежності у Тернополі

Перейти до панелі інструментів