18.04.2021
Новини

З 1 червня залізниця відновить пасажирські перевезення

Чергове пом’якшення карантину МОЗ планує 1 червня. Зокрема, планують відкрити басейни та запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

В МОЗ зазначають, до наступного, третього, етапу послаблення карантину Україна перейде за умови сприятливої епідеміологічної ситуації.

В такому разі відновлять роботу басейнів і спортзалів, відвідування освітніх занять у групах не більш ніж 10 людей, наприклад, розпочнуть роботу автошколи. А також запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

Стосовно басейнів і спортзалів, то у МОЗ пообіцяли невдовзі опублікувати на сайті рекомендації щодо протиепідемічних норм, які повинні бути забезпечені у разі, коли власники вирішать відкрити спортзал або басейн

– Басейни ми раніше не розглядали для відкриття на третьому етапі пом’якшення карантину, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.  – Але нові дані, які сьогодні з’явилися щодо поширення коронавірусної хвороби, щодо можливості поширення збудника коронавірусу через водний шлях передачі – зокрема, у воді, яка підлягає постійній дезінфекції, – дозволяють нам розпочати роботу спортивних залів і басейнів у разі, якщо будуть дотримуватися протиепідемічні норми.

Подальше послаблення карантинних обмежень в областях можливе за трьох умов. Йдеться, зокрема, про такі: загальна кількість нових випадків коронавірусу за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має становити менш як 12 людей на 100 тисяч населення. завантаженість ліжок у лікарнях, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Цей показник має бути менше ніж 50%. середня кількість ПЛР-тестувань (понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів).

Фото: Українська правда

 

Схожі пости

У Тернополі щовечора безкоштовно показуватимуть кіно просто неба

“Міні міс Тернопіль 2019” та виставка фото дітей з інклюзією – дитяче свято у Тернополі

Наталя Павлусик

Засудили винуватця аварії біля с.Доброполе, у якій загинув водій та 11-річний пасажир

Світлана Гривас