28.02.2021
Новини

Без іграшок, але з антисептиками: як працюватимуть дитсадки під час карантину

МОЗ опублікував проєкт тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину. Документ підписаний головним санітарним лікарем Віктором Ляшком від 18 травня.

Перед початком зміни усі працівники дитсадка мають пройти температурний скринінг. Вихователі з температурою понад 37,2 °C або ознаками респіраторних захворювань до роботи не допускатимуться.

Проводитимуть температурний скринінг і усім дітям при вході у садочок та кожні 4 години із занесенням показників у відповідний журнал. При початковому скринінгу дітей із температурою понад 37,2 °C чи ознаками респіраторних захворювань до відвідування не допускатимуть. При поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медпрацівника та батьків.

Ранковий прийом дитини проводить вихователь групи поза будівлею садка. Батьки або супроводжуючі повинні мати маску або респіратор. Очікування на території саду має бути обмежено. На вході до закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Прибирання приміщення у МОЗ пропонують дезінфекцію поверхонь не рідше, ніж кожні 2 години і відразу після закінчення занять. 

На період карантину забороняється використовувати: багаторазові тканинні рушники, м’які іграшки, килими з довгим ворсом, перебувати у взутті в закритому приміщенні. Натомість МОЗ рекомендує проводити ігри, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики, заняття на свіжому повітрі.

Фото: konkurent.ua

Схожі пости

Вирок у справі вбивства активіста Ващенка уже оскаржують

На якому місці опинився Тернопіль у рейтингу Forbes

На Тернопільщині троє людей померли від COVID-19 за останню добу