03.06.2023
Новини

Де виявили найбільше порушників обмежувальних заходів

За минулу добу правоохоронці перевірили понад 1500 об’єктів господарювання на території області та провели з їхніми адміністраціями інформаційно-роз’яснювальну роботу. Найбільше порушників обмежувальних заходів виявили у Чортківському, Козівському, Ланівецькому районах та в обласному центрі.

За результатами відпрацювання припинено роботу 536 закладів торгівлі та харчування.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП в Тернопільській області. За його інформацією, поліція Тернопільщини продовжує нести службу в посиленому режимі. Основна увага зосереджена на дотриманні суб’єктами господарювання, перевізниками обмежувальних заходів через загрозу поширення коронавірусної інфекції. Свої службові обов’язки поліцейські виконують у засобах індивідуального захисту.

На жаль, попри заборону не всі керівники закладів торгівлі і громадського харчування дослухалися до рішень та продовжили вчора працювати.

Також поліцейські контролюють дотримання обмежень перевезення пасажирів у тролейбусах та автобусах. З водіями проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень вимог постанови Кабінету Міністрів України.

Схожі пости

Степан Барна пообіцяв підписати розпорядження про передачу землі, що під гаражами людям

Наталя Павлусик

На провулку Галицькому перекрито рух автотранспорту

Redaktsia

На Тернопільщині третій день шукають 92-річного дідуся, який поїхав а риболовлю і досі не вернувся

Перейти до панелі інструментів