31.01.2023
Місто Новини

Гаївський міст перекриють майже на пів року – до 1 вересня

З 21 березня по 1 вересня в Тернополі перекриють рух на Гаївському мосту. 

Про це повідомляє пресслужба міської ради Тернополя.

Зі слів заступника міського голови Владислава Стемковського, перекриття мосту здійснюють з метою проведення основних ремонтних робіт. На цей час для водіїв легкового транспорту буде доступний тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайова.

«Ситуація є складною, оскільки під шляхопроводом проходить залізнична колія (міжнародно-транспортний коридор сполученням Берлін-Львів-Київ). Даний шляхопровід небезпечний, тому ми не можемо допустити виникнення техногенних ситуацій. А ризик збільшується з кожним днем, – наголошує Владислав Стемковський. – Оскільки погодні умови сприяють проведенню основних ремонтних робіт на мості, ми зможемо приступити до виконання робіт з 21 березня».

Як зазначає директор ТОВ «Тернопільмостобуд» Юрій Левкович, станом на даний момент вже демонтовано одну з частин шляхопроводу, а також проведено переключення водопровідних мереж, перенесено кабельні лінії, мережі водопостачання та газопостачання. Також вже влаштовано половину основної будови шляхопроводу.

У зв’язку із виконанням чергового етапу капітального ремонту шляхопроводу через залізничну колію на вул. Об’їзна в районі вул. Гайової («Гаївський міст») повідомляємо, що з 21 березня буде перекрито рух транспорту.

Зверніть увагу! Влаштовано тимчасовий проїзд легкових автомобілів між вул. Довженка та вул. Гайова, по якому рух транзитного авторанспорту буде заборонено.

Про подальші зміни буде повідомлено додатково.

Схожі пости

Податківця з Тернопільщини, якого підозрюють у хабарництві, взяли під варту

На сході загинув військовий з Тернопільщини

Redaktsia

Тернополянина через спробу контрабанди позбавили автомобіля

Перейти до панелі інструментів