11.05.2021
Місто Новини

Скільки учнів набиратимуть заклади ПТО на 2020-2021 навчальний рік

На 2020-2021 рік тернопільські заклади професійної (професійно-технічної) освіти набиратимуть 1210 учнів, що на 65 менше як торік. Такий обсяг регіонального замовлення затвердили на засіданні виконкому у середу, 11 березня.

Як розповіла головна освітянка міста Ольга Похиляк, проект рішень був обговорений на засіданні робочої групи, де була присутня начальник управління економіки, представники фінуправління та ін.

– Брали до уваги запит на ринку праці, що стосується спеціалістів насамперед у нашому місті Тернополі, – каже вона. – Відштовхувались десь від кількості учнів випускників 9-11 класів і хочу наголосити на тому, що якщо набирали у 2019 році 1275 учнів, то у 2020 запланували 1210 учнів. Скоротили і забрали таку спеціальність як оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, бо вважаємо, що тут вже абсолютно немає потреби. Забрали в професійно-технічному училищі технологій та дизайну спеціальність кухаря-офіціанта зважаючи на те, що там практично немає матеріально-технічної бази, обладнання, а є у нас потужний заклад – училище ресторанного сервісу і торгівлі, Галицький коледж, враховували, щоб не повторювались ті спеціальності. Без змін залишили, бо з практики бачимо, що в училищі ресторанного сервісу і торгівлі кожен рік великий наплив учнів, то залишили 190 так як і у минулому році, в училищі сфери послуг та туризму – 245, і в четвертому училищі – 265 учнів. Додали технічному коледжу спеціальність слюсар-електрик з ремонту електроустаткування і власне вийшли на ті цифри, які озвучила.

Нагадаємо, у 2019 році попри затверджене загальне замовлення 1275 учнів, заклади професійно-технічної освіти набрали 1163.

Схожі пости

Якщо ви не включені у списки виборців, до 18 липня можна звернутися до суду

Євгенія Цебрій

У тернопільському зоокутку хочуть продати двох поні та ламу. В міській раді пояснили причину

Ірина Небесна

“Багато кому я заважаю”: Притула пояснив, чи продовжить політичну кар’єру після свого виключення з політради “Голосу” (відео)

Марія Голді