31.05.2020
Новини

Молодим вчителям із стажем до 10 років дадуть по 21 тис. грн. Кошти уже спрямували в регіони

Кабмін спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн грн для виплати надбавок молодим вчителям – понад 73 тис. педагогів зі стажем до 10 років отримають виплату в 21 020 грн. Відповідне рішення було прийнято 3 березня 2020 року.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти.

«Сьогодні молоді вчителі – одна з найменш фінансово захищених категорій педагогів. З низьким стажем вони отримують майже мінімальну заробітну плату – це неприпустимо. Ця виплата наприкінці року допоможе бодай трохи вирівняти ситуацію та підтримати молодих учителів», – зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Виплата вчителю становитиме 21 020 грн, що еквівалентно десяти прожитковим мінімумам для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року. Кошти виплачуватимуться вчителям за основним місцем роботи у закладі освіти. Виплата здійснюватиметься наприкінці року, одноразово і в повному розмірі.

Виплату отримають педагоги, які станом на 1 січня 2020 року працювали вчителем та мали педагогічний стаж до 10 років включно, мають педагогічне навантаження у 2020 році та продовжують обіймати посаду вчителя.

Ваш коментар

Схожі пости

В Бережанському районі під час пожежі в будинку стався вибух: кажуть, це були боєприпаси

8 архітектурних пам’яток Чорткова “оживуть” на 3D-листівках

Ірина Небесна

Дівчину вбили у власному помешкані. Поліція встановлює обставини

Віктор Сторожук