12.05.2021
Новини

У бусі жителя Тернопільщини митники знайшли французької косметики на 250 тис. грн

Французької косметики,  орієнтовно на 250 тис. грн, виявили працівники Галицької митниці у мікроавтобусі 30-річного мешканця Тернопільщини. Під час усного опитування він та пасажири зазначали, що перевозить особисті речі.

Про це повідомляє прес-служба митниці. За її інформацією, водій мікроавтобуса прибув у пункт пропуску «Краківець – Корчова» смугою руху «зелений коридор». Під час усного опитування він та пасажири зазначили, що перевозить особисті речі. Однак працівники митниці перевірили вміст вантажного відсіку авто і серед валіз виявили коробки з французькою косметикою.

У них містились креми для тіла, лосьйони, сироватки для інтенсивного зволоження. Окрім того, було 30 глюкомерів (медичні прилади для експрес-аналізу вмісту цукру в крові людини).

Водій зізнався, що вказаний товар йому запропонували перевезти через кордон за винагороду, а про те, що його вартість перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, не знав.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України. Товари вилучено, їх точну вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Схожі пости

Стало відомо, в яких ОТГ Тернопільщини відбудуться вибори 22 грудня

“Тут для мене починалася Україна”: тернополянка розмалювала столітню сільську хату візерунком з сорочки батька-оунівця

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині ще в 32 людей підтвердили коронавірус