05.08.2020
Новини

Обласний прокурор отримав двох нових заступників

Новий обласний прокурор вже має двох  заступників. Їх представили колективу у четвер, 20 лютого.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. За її інформацією,  новими заступниками прокурора області,  призначеними наказом Генерального прокурора Руслана Рябошапки від 19 лютого 2020 року, стали – Михайла Савка та Юрія Табака.

Довідково:
Михайло Савка народився 3 березня 1983 року в с. Зелена Бучацького району Тернопільської області.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2005 року. Починав роботу у прокуратурі на посаді помічника прокурора Теребовлянського району, потім обіймав посади прокурора у кількох відділах апарату прокуратури області.

До призначення заступником прокурора Тернопільської області очолював відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області.

Юрій Табака народився 5 травня 1990 року с. Іванчани Збаразького району Тернопільської області.
Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академіїУкраїни ім. Я.Мудрого. В органах прокуратури працює з 2011 року.

Обіймав посади помічника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, прокурора відділів військової прокуратури Західного регіону України, заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора відділів військового прокурора Рівненського гарнізону Західного регіону України, начальника управління військової прокуратури Західного регіону України.

Перед призначенням заступником прокурора Тернопільської області працював начальником відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, що поширює свою діяльність на Тернопільську область.

Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»; відзнакою МО України медаллю «За сприяння Збройним Силам України”.

 

Ваш коментар

Схожі пости

У районах Тернопільщини оголошують збір коштів на обладнання для лікарень

Наталка Колтун

“Я вже навіть не надіюся, що на моєму городі щось виросте”: у Збаражі град знову наробив збитків

Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка зайняла 53 місце в рейтингу 100 кращих шкіл України