05.07.2020
Новини

Новий прокурор Тернопільської області пообіцяв піклуватися про інтереси кожної людини, а не власні

Петро Бойко – новий прокурор Тернопільської області. Його офіційне представлення пресі, керівництву силових структур міста та області відбулося 3 січня. Саме з цього дня він призначений на посаду наказом Генпрокурора України. 

До призначення у Тернопільській області 34-річний Петро Бойко працював військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України. Його попередник – екс-прокурор Тернопільської області В’ячеслав Перч пішов на пенсію. 

Представити нового прокурора приїхав до Тернополя заступник Генпрокурора України Віктор Чумак. 

– Ми його знаємо по роботі Чернівецьким гарнізонним прокурором. Дуже хороші результати роботи і показники власної діяльності, тому рекомендували його саме на цю посаду, – сказав він. – Сподіваємось, що і тут в Тернопільській області він покаже себе із найкращої сторони. 

Петро Бойко подякував керівництву офісу Генпрокурора за довіру. 

– Однозначно я цю довіру виправдаю. Для мене  це питання принципу, – каже він. – На кожній посаді, яку я проходив, а я проходив посади з самих низів, для мене принциповою була робота, яка не може йти в розріз з будь-якими питаннями, інтересами і так далі. Хотів би зауважити, що на цій посаді я зосереджу всі зусилля на підвищення рівня законності та правопорядку в області. Найперше будемо досягати всього належною ефективною координацією правоохоронних органів. Я думаю, що ми колективом зможемо відновити і вивести на якісно новий рівень цю  функцію прокуратури. Забезпечити те, щоб не було так званих війн, непорозумінь із працівниками правоохоронних органів.

Ми мусимо робити одну справу і не зосереджуватись на якихось дрібних результатах, які лягають на чиїсь звіти і які по суті не несуть явної допомоги суспільству та державі. Всі прекрасно знаєте, що зараз відбувається масштабна реформа органів прокуратури, спрямована на відновлення довіри до цієї інституції. Я докладу усіх зусиль задля того, щоб ці ідеї на рівні області були втілені в життя, а оновлена прокуратура орієнтувалася на суспільство і на кожну людину. І щоб прокурор, а це слово з латини означає “той, що піклується”, дійсно піклувався про інтереси кожної людини, суспільства та держави, а не власні інтереси. 

Пан Бойко також заявив, що завжди відкритий до спілкування з пресою. І пообіцяв журналістам проводити систематичні брифінги у прокуратурі області, після того як детально вивчить стан справ.

Довідково: Петро Бойко народився 25 липня 1985 року у м. Чернігів.В органах прокуратури – з 2010 року. За цей  час обіймав різні, в тому числі керівні посади в органах прокуратури Севастополя, Військової прокуратури Західного регіону. До призначення на посаду прокурора Тернопільської області працював військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

Ваш коментар

Схожі пости

Коронавірус продовжує розповсюджуватись на Тернопільщині, за добу – 19 нових хворих

Жителі Тернопілля віддали добровільно поліції 155 одиниць зброї

На Тернопільщині покарали корупціонера