31.03.2020
Місто Новини

На об’їзній, неподалік “Подолян”, встановили світлофор та фігурки школярів

На небезпечній ділянці дороги між с. Гаї -Гречинські та  ТРЦ “Подоляни” встановили світлофор та дві пластикові фігурки школярів. Необхідність в цьому, як розповідають ініціатори встановлення, виникла через збільшення потоку транспорту на цій ділянці.

фото із сайту Байковецької громади

 

Так про свою безпеку подбали жителі приміського села Гаї-Гречинські.

– Вся проблема виникла у зв’язку з ремонтом Гаївського мосту, його частковим перекриттям, – розповідає староста села Роман Каліщук. – Адже фактично звідти, з Хмельницького, весь потік автомобілів ринув сюди по об’їзній, попри “Подоляни”. І так як фактично всі наші діти ходять в садочок у Тернопіль, вчаться у школах Тернополя, всі переходять через дорогу тут, тож виникла необхідність у Байковецької громади, до якої входять Гаї Гречинські, у встановленні світлофора. Щоправда, світлофор поки ще не працює. А мешканці села самоорганізувались і вирішили ще додатково встановити тут манекени.

Закупили фігурки за кошти жителів села. Встановили їх у четвер, 7 листопада.

– Такі фігурки люди бачили біля пішохідних переходів у Києві, Вінниці, Трускавці, – додає староста.- І щоб покращити заходи безпеки, звернулись за дозволом у відповідні служби та встановили такі ж і тут. Водії зосереджуються, коли бачать ці фігурки, сповільнюють рух. Так що це має ефект.

Манекени, за його словами, міцні. Придбані у Запоріжжі. Вартість одного – 10 тис.

Ваш коментар

Схожі пости

Мітингувальники та близько 50 поліціянтів – сесія Тернопільської міськради (фото, відео)

“Мазут”, який розлили на Тролейбусній, утилізують. Будівельній фірмі це коштувало 47 тис. грн плюс штраф

Євгенія Цебрій

“Низький уклін вам за небайдужість”. Донька дякує усім, хто допоміг зібрати кошти на операцію її мамі

Євгенія Цебрій