14.12.2019
Місто Новини

У Тернополі будівельна фірма влаштувала нелегальний кар’єр

Працівники Тернопільської місцевої прокуратури спільно із працівниками УСБ України в Тернопільській області викрили нелегальний кар’єр, що діяв в обласному центрі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. За її інформацією,  урвище, провалитись у яке чи не щодня ризикували десятки дітей, викопала одна з відомих будівельних фірм, без будь-яких дозволів і рішень. Нелегальний кар’єр розташований неподалік Юридичного факультету ТНЕУ та поруч із футбольним майданчиком і тенісними кортами.


Під виглядом сумнівних робіт з упорядкування території працівники будівельної компанії самостійно видобули та вивезли сотні вантажівок піску, який вочевидь використовували під час спорудження та впорядкування території багатоповерхових новобудов.


За даними Держгеокадастру, ділянка на якій копали пісок перебуває у комунальній власності міськради.


Об’єм видобутого з кар’єру піску, за попередніми оцінками, є доволі значним і на ринку його вартість могла коштувати від 3 до 5 мільйонів гривень.


На даний час досудове розслідування триває, проводяться слідчі дії в межах кримінального провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 240 КК України.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Проїзд у тролейбусах з 22 травня має коштувати тільки 4 грн, каже адвокат

Світлана Гривас

АМКУ «забанив» двох тернопільських підприємців, які розпиляли мільйон за поставку щебеню

На Тернопільському стадіоні відбудеться матч за участю команди “Тернопіль-АТО”