02.03.2024
Новини Оперативно

Написи на стінах будинків про наркотики знищуватимуть комунальники і поліція

Боротися з наркорозповсюджувачами разом домовилися правоохоронці управління протидії наркозлочинності з комунальними службами Тернополя.
На спільній зустрічі представники громади та поліцейські вирішили спільними зусиллями виявляти, документувати, а потім знищувати рекламні надписи на будинках та інших будівлях про продаж заборонених речовин.
За словами начальника управління протидії наркозлочинності в Тернопільській області Михайла Димиди, буде створена спільна група, куди увійдуть як представники правоохоронних органів, так і ОСББ, ЖЕКів, комунальних підприємств, муніципальної поліції та інших установ.
Будь-яку інформацію про написи будуть повідомляти у новостворену групу, правоохоронці її документуватимуть та перевірятимуть, а комунальники займатимуться знищенням забороненої реклами.
– Як правило продавці наркотиків, – каже Михайло Димида, – обирають один з мікрорайонів обласного центру. За одну-дві доби наносять надписи і вже після цього очікують клієнтів. Наркозалежні люди, які бачать оголошення, повідомляють своїм знайомим.
Працівники поліції наголошують, що повідомляти інформацію про надписи на стінах будинків можна в ОСББ, ЖЕКи та своєму дільничному.
Фахівці, в свою чергу, перевірятимуть отримані дані і викриватимуть порушників, а представники муніципальної інспекції контролюватимуть комунальні служби на предмет вчасного знищення забороненої реклами.
Розслідування дивіться також і на нашій сторінці у Facebook та Youtube-каналі.

 

Перейти до панелі інструментів