22.05.2022
Новини

Чиновника Тернопільської ОДА оштрафували за неправильно подану декларацію

За порушення вимог фінансового контролю посадовця одного з підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації притягнули до адміністративної відповідальності, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Працівники поліції за погодженням прокуратури області склали протокол про вчинення держслужбовцем одного з підрозділів Тернопільської облдержадміністрації адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Встановили, що  посадовцем несвоєчасно, без поважних причин, подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

За результатами розгляду судом протоколу за порушення вимог фінансового контролю винну особу притягнуто до відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Окрім того, прокуратурою області внесено подання  начальнику одного з підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації в порядку ч. 3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», за результатами чого проводиться службове розслідування.

Схожі пости

У Тернополі помер відомий хірург

Redaktsia

Суд не підтверджував законності тарифів на проїзд у Тернополі

Світлана Гривас

Хакери, паніка, “евакуація”: інформацію про радіаційне забруднення по сусідству з Тернопільщиною офіційно спростували

Перейти до панелі інструментів