01.10.2020
Новини Суди

У лісопосадці на Підволочищині чоловік викопав майже три сотні боєприпасів 

У Підволочиському районі місцевий житель викопав із землі 291 боєприпас. “Скарб” переніс додому, де його зберігав майже місяць, поки туди не навідались правоохоронці. За скоєне – потрапив на лаву підсудних.

Вироком Збаразького райсуду від 18 жовтня його визнали винуватим у вчиненні злочину за ч.1 ст.263 КК “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами” та присудили три роки тюрми. На підставі ст. 75 КК звільнили від відбування основного покарання, встановивши рік іспитового строку. Наразі вирок законної сили не набрав – оскаржити його можуть протягом 30 днів з дня проголошення.

Відповідно до матеріалів справи, її фігурант натрапив на боєприпаси, шукаючи металобрухт у посадці між селами с.Кам`янки та с.Богданівка Підволочиського району на початку травня 2019.

Зокрема, викопав із землі: “241 патрон до гвинтівок та карабінів Маузера калібру 8 мм., 23 патрони до гвинтівки Мосіна зразка 1891/30 рр., калібру 7,62 мм., 5 патронів калібру 8 мм із кулею “Дезальє” до нарізної вогнепальної зброї центрального бою гвинтівки “Лебеля”, 19 патронів калібру 7,62 мм до гвинтівки зразка 1891/30 рр. та 3 патрони “Манліхера” калібру 8 мм, які являються боєприпасами та 13 з яких є придатними для стрільби”. Все це переніс додому та зберігав, поки 1 червня добровільно не видав їх правоохоронцям під час обшуку.

У суді свою вину чоловік визнав повністю.

Схожі пости

Макіяж сховали під масками, а наряди купували в останній момент: як готувались до параду тернопільські випускники (пряма трансляція)

Ірина Небесна

“Де Китай, а де Конопківка”… У Микулинцях протестують люди

Євгенія Цебрій

Кіберполіція виявила тернополянина, який незаконно торгував одноразовими масками в інтернеті