23.04.2021
Місто Новини

«Обжинки 2019». Як у Тернополі відгуляють свято урожаю

Фестиваль, присвячений традиційному українському святу, яке селяни відзначали після завершення збору врожаю, буде у Тернополі 4-6 жовтня. Усі заходи відбудуться у парку імені Тараса Шевченка.

  • Традиційно у жовтні мало заходів, які відбуваються у Тернополі, що зумовлено зниженням потоку туристів у осінні місяці, – пояснює директор туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук. – Ми запланували провести «Обжинки 2019», аби якнадовше зберегти традицію наших предків, а заодно відстежити динаміку туристичних потоків у регіоні.

За словами директора, серед головних заходів на фестивалі – конкурс на найкраще соління та квашення, конкурс на найсмачнішу консервацію за домашнім рецептом, парад домашніх тварин, спалення опудала. 

Одним з важливих заходів для Тернополя стане перша «Пивна миля». 

  • Марафон відбудеться навколо острівка «Чайка». Учасники бігтимуть чотири кола, на кожному з яких потрібно випити пиво. – розповідає Тарас Ковальчук. – Зазначу, що Тернопіль стане першим містом у Західній Україні, де пройде «Пивна миля». 

Щоб стати учасником будь-якого із конкурсів та змагань, потрібно попередньо зареєструватися. Реєстрація безкоштовна. Усі змагання матимуть призовий фонд, який поділять між переможцями, які займуть І, ІІ і ІІІ місця.

Також протягом усіх трьох днів гостям свята пропонують: безкоштовне караоке, фотозони, танці, цікаві конкурси та майстер-класи, виступи музичних гуртів.

Обрядові танці, різноманітні забави та співи закінчаться 6 жовтня привселюдним спаленням опудала. 

Також директор туристично-інформаційного центру анонсував, про ще один великий захід, який відбудеться 25-27 жовтня на Театральному майдані, – фестиваль «На каву і до кави». 

Аби у Тернополі з’явився місцевий гастрономічний продукт  – «Тернопільський пляцок», відбудеться конкурс на його найкращий рецепт.  Участь можуть брати усі охочі: як професійні кондитери, так і ті, хто просто смачно готує. Також, як розповів директор, будуть різноманітні змагання серед кельнерів.

  • Ми хочемо, щоб наші заходи відбувалися не просто фуд-кортами, як у більшості, але й були пізнавальними та чомусь навчали, –  зазначає Тарас Ковальчук. Тому ми й додаємо до програми фестивалів різноманітні майстер-класи, практичні заняття та конкурси.

Організатори запрошують усіх прийти та розважитись на святі.

 

Підготувала Тетяна Тимчук

 

Схожі пости

Тернополяни відчують подих справжньої осені. Прогноз на тиждень

Керівником Тернопільської РДА призначили «земельного барона» із солідною пенсією

До Тернопільської МТГ приєднали два села Зборівського району, ще двом відмовили