23.04.2021
Економіка та фінанси Новини

Фіскальну службу знову розділили на податкову і митну. Хто очолить податкову Тернопільщини

У зв’язку із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 682-р «Питання Державної податкової служби», з 29 серпня 2019 року Головне управління ДПС у Тернопільській області розпочало виконання функцій і повноважень обласного фіскального відомства, що припиняє свою діяльність. Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області. 

Виконання обов’язків начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області покладено на начальника управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерія Лісницького.

  • Відомство реалізовує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС, – пояснюють у секторі комунікацій. 

Варто мати на увазі, що змінилася адреса офіційного вебпорталу. Відтепер в Інтернеті Державна податкова служба України знаходиться за шляхом www.tax.gov.ua/. Відповідно адреса субсайту Головного управління ДПС у Тернопільській області – tr.tax.gov.ua/.

Схожі пости

У колонії на Тернопільщині порушили права ув’язнених

Болгарія скасувала обов’язкове ПЛР-тестування для українців

Тернопільщина має першого нардепа-мажоритарника. На 164-му порахували 100% бюлетенів