18.10.2021
Жінки Новини

На жіночому бізнес-форумі у Тернополі обіцяють крутих спікерів, історії успіху, нові знайомства та багато натхнення  

Бізнес-леді з різних міст України з’їдуться до нашого міста на жіночий бізнес-форум LadyFest Ternopil. Це один з найбільших проектів, які відбуваються  Україні, спрямований на розвиток жіночого підприємництва. Захід відбудеться в Тернополі 2-3 жовтня у готелі “Авалон”. Сюди запрошують усіх охочих жінок, які прагнуть розвиватися у сфері підприємництва. 

10 вересня проект представила у Тернополі засновниця української платформи “Жінки в бізнесі”, керівниця “Центру інформаційної підтримки бізнесу”, організаторка бізнес-форуму Надія Лисецька разом з партнерками цієї події. 

– Це ініціатива, яка спрямована на розвиток малого і середнього бізнесу, – каже Надія Лисецька. – Два дні контенту з крутими спікерами, з бізнес-леді з Києва, Одеси, Львова, які будуть розповідати свої історії успіху, свої досягнення і шлях до вершини, на якій сьогодні перебувають, ділитися практичними інструментами розвитку бізнесу, секретами балансу особистого життя та успіху в бізнесі. Тому що для нас це насправді важливо. І головне – це буде майданчик для обміну досвідом, де жінки зможуть відчути плече та підтримку одна одної, тому що жіноча енергетика, тим паче жіноча бізнесова енергетика дуже потужна.

Величезним ресурсом LadyFest Ternopil є  знайомства з новими людьми, обмін контактами, досвідом і народження нових якісних проектів, кажуть організатори події. 

– Цей захід ми вирішили проводити саме в Тернополі, тому що маємо дуже гарних партнерок – це бізнес-леді знані у вашому місті, – каже пані Лисецька. – Зокрема, це Ольга Навроцька – керівниця регіональної платформи “Жінки в бізнесі”, Ольга Шахін – радниця міського голови Тернополя, голова Тернопільського осередку “Асоціація жінок України “Дія”, Тетяна Фарина – віце-президентка ГО “Ділові українські жінки” в Тернопільській області. Нашa VIP-спікерка – знана в Україні психологиня, терапевт-сексолог Наталя Ішкова. Вона дасть практичні поради, які стосуються безпосередньо примирення чуттєвості та бізнесу, як жінці залишатися жінкою, але при цьому бути сильною бізнес-леді. 

Коментарі партнерок LadyFest Ternopil

Ольга Навроцька:

– Я намагаюся власним прикладом показати, що жінка і бізнес – це поняття сумісні і все може вдатися. Жінка не повинна лише зациклюватися на домашніх справах, але і повністю залишати їх теж не треба. У жінці все має бути гармонійно. Сімейний бізнес дає можливість зміцнити нашу державу. І можливо, тоді жінці не потрібно буде виїжджати за кордон, адже вона генофонд нації. Виїжджає жінка – виїжджають наші майбутні покоління. Тому я за те, щоб жінки не виїжджали, а могли започаткувати власну справу, для цього в Україні є всі передумови. Добре, що у нас проводять такі бізнес-форуми, які надихнуть жінок розвивати власну справу. 

Тетяна Фарина:

– Коли жінка в бізнесі, в роботі, в родині – це 50% успіху. Нам дуже приємно, що наша команда осередку “Ділові українські жінки” долучилися до такого заходу і є партнерами, тому що для нас дуже важливо відкрити жіночу особистість. Для нас основне в Тернополі підняти ту жінку, яка не має можливості і натхнення окрилити себе успіхом. Дуже багато жінок розповідають свою історію успіху, пишуть свої історії і якщо хоч  одній жінці в залі припаде до душі історія спікера, значить наш жіночий форум недарма проходив у Тернополі.

Ольга Шахін:

– На форумі жінки зможуть послухати відомих спікерів, надихнутися, хтось може започаткує бізнес,  хтось зміниться або зробиться сильнішою. Я радію, що ми маємо змогу зустрітися з жінками-лідерками. Прошу жінок зареєструватися на цей форум, бо така нагода рідко буває.

Довідка

Детальна програма бізнес-форуму на сайті http://ladyfest-ternopil.tilda.ws

Обов’язкова реєстрація до 25 вересня 2019 р. за посиланням –

https://form.jotformeu.com/92273094209357

Участь у заході безкоштовна. Витрати на проведення бізнес форуму фінансуються у рамках ініціативи ЄС #EU4Business. Реєстраційний збір у розмірі 200 грн, стягується за розгляд реєстраційної заявки.

Оплата на розрахунковий рахунок Клубу або на картку Приват Банку 5168 7422 3446 0982, Косенко Т.А. Чек про оплату надіслати на номер +38 097 505 8050 (viber, telegram). В призначенні платежу обов’язково вказати прізвище та ім’я учасника заходу. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, чаєм, кавою та харчуванням.

Схожі пости

На Тернопільщині на отриманні 400 доларів хабара викрили начальника сектора реагування патрульної поліції

Депутати Тернопільської міської ради скасували рішення, через яке “вляпались” у скандал

Світлана Гривас

“Портал, де зникають бюджетні гроші”. Чи з’явиться у Тернополі пам’ятник вчителю

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів