28.10.2020
Гуманітарна сфера Місто Новини

За навчання другої дитини у Тернопільському ліцеї №21 батьки платитимуть тільки 50%

виконком. архів

 

За навчання дітей у Тернопільському ліцеї №21-спеціалізованій мистецькій школі імені Ігоря Герети в класах з поглибленим вивченням мистецьких предметів з 1 вересня батьки платитимуть 250 грн за місяць. Така ж оплата, за інформацією міськради, була й у попередні роки.

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконкому 22 серпня.

-На ваш розгляд виноситься проект рішення про погодження батьківської плати для учнів Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Герети, – каже начальниця управління освіти Ольга Похиляк. -Таке ж рішення ми приймали минулого року, аналогічне. Єдина різниця, цьогоріч ми доповнили одним пунктом, на прохання батьків, про те, що якщо навчається двоє дітей, то за другу дитину батьки платять тільки 50 %.

Відтак у загальному, батьківська плата, за інформацією головної освітянки міста, не змінилась. Мовляв, стільки ж платили батьки, коли школа була під обласним підпорядкуванням і розташовувалась на вул. Медовій. Однак там гроші, що збирали як плату за навчання, ішли на оренду приміщення для проведення занять.

Схожі пости

На Тернопільщині є дерев’яні церкви, яким сотні років. Їх можна знайти на інтерактивній карті

Євгенія Цебрій

13 правил безпечної відпустки. Корисні посилання для мандрівників

“425 грн штрафу за таке?”: тернополяни обурені діями водія маршрутки, який поїхав зустрічною смугою під двоарковим мостом