23.11.2020
Жінки Новини

“Читаймо про важливе! Підтримуймо воїнів!” Волонтерка оголосила книжковий аукціон, щоб допомогти бійцю

Благодійний книжковий мініаукціон оголосила тернопільська волонтерка Христина Феціца. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”:

“Війна триває вже більше 2000 днів…Та наші герої не втомлюються тримати рубежі. Тому ми також не маємо права втомлюватися боротися на волонтерському, культурному, інформаційному фронті, допомагати та діяти в силу своїх можливостей там, де є потреба.
Друзі! Є нагода одночасно допомогти бійцю ПС – Суп Ігору, який кілька років тому став інвалідом і зараз не ходить, та придбати хороші книги, в яких – слово про війну, що його сказали воїни, волонтери та небайдужі патріоти. Придбавши книги, Ви долучаєтеся до інформаційної боротьби, а виручені кошти будуть спрямовані на реабілітацію бійця.
Оголошую книжковий мініаукціон .
1. «Слово про війну 2: 4.5.0» – другий том трилогії розповідей про війну. Історії прожиті-побачені-відчуті серцем та закарбовані на папері (є серед них оповідки трьох авторів з Тернопільщини). Тверда палітурка, 256 сторінок, формат 15*21.
Стартова ціна – 150 грн.

2. «Слово про війну 3++» – заключний том трилогії розповідей про війну. Історії прожиті-побачені-відчуті серцем та закарбовані на папері (є серед них і дві оповідки про військовослужбовців 44 оабр). Тверда палітурка, 309 сторінок, формат 15*21.
Стартова ціна – 150 грн.

3. “Напиши про війну” – збірка поезії про сучасну війну. 100 сторінок, більше 50 авторів, 6 унікальних, намальованих олівцем (не з Інету) портретів воїнів і волонтерів, більше 100 віршів українською та російською мовами. М яка палітурка,формат 14*20. З автографом редактора Олени Макарчук.
Стартова ціна – 50 грн.

4. “Мені не все одно” -збірка віршів прапорщика морської піхоти Віктора Залевського. 68 сторінок, мова виключно українська, 4 кольорові сторінки з авторськими світлинами, сім пісень (з нотами!) композитора Миколи Ведмедері. М яка палітурка,формат14*20.
Стартова ціна – 50 грн.

5. «Занадто рано ми стали дорослими» – книжка про складне дитинство дітей, про все те (втрата рідних, хвороби, буремні історичні події тощо), що робить їх передчасно дорослими. 90 сторінок віршів, розповідей та дитячих малюнків. М яка палітурка,формат14*20.
Стартова ціна – 50 грн.​

Аукціон триватиме протягом тижня. Робіть ставки в коментарях. Переможці, чия ставка буде найвищою, будуть оголошені 23 серпня. Читаймо про важливе! Підтримуймо воїнів!”

Схожі пости

Як підібрати головний убір до пальта. Відеоблог Ольги Вінницької

Волонтери планують їхати на Схід до бійців. Потрібні ліки та продукти

Неадеквата, який намагався вбити сокирою двох дітей та дружину, взяли під варту