18.10.2021
Новини Оперативно

У Тернополі шахрай вимагає у магазинах продукти і гроші, представляючись Держспоживслужбою

У Тернополі орудує шахрай. Уже відомі випадки, коли чоловік пенсійного віку в магазинах обласного центру вимагає у продавців медичні книжки, копії дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності та представляється працівником Держпродспоживслужби з вигаданим прізвищем та ім’ям, однак жодних документів не представляє (наказу, направлення на перевірку чи посвідчення), повідомляють у Держспоживслужбі.

  • Також, нам стало відомо, що пенсіонер купує м’ясні та ковбасні вироби у торгівельних точках міста, через декілька днів повертається у магазин та заявляє про те, що продукт був зіпсутий, скаржиться на погіршення стану здоров’я через вживання куплених виробів, вимагає кошти на лікування, – розповідає прес-секретар відомства Наталя Гресько. – А у разі відмови продавцем чи підприємцем, посилається на «зв’язки» з Держпродспоживслужбою, погрожує штрафами та закриттям магазину.

У Головному управлінні Держспоживлужби в області не виключають, що шахрайськими діями займається одна і та ж людина. Тому, у разі таких ситуацій просимо продавців, адміністраторів, завідувачів магазинів, підприємців, а також свідків подібних ситуацій терміново повідомляти на лінію «102».

Схожі пости

Закінчили підрахунок голосів на виборчому окрузі №165. Впевнену перемогу здобув Іван Чайківський

Тернопільщину пофотографували з літаків у загадково надкороткий термін за чималі гроші

Через ремонт до 11 травня перекрили одну з популярних доріг під Тернополем

Перейти до панелі інструментів