23.11.2020
Новини

На придбання житла для дітей-сиріт Тернополю можуть дати понад 20 млн

На придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Тернопіль хоче отримати понад 20 млн грн. з Держбюджету.

Про це йшлося на засіданні виконкому міськради у середу, 14 серпня.

Як пояснив начальник управління соцполітики міськради Володимир Сулима,є постанова Кабміну від 26 червня 2019 р. №616, яка передбачає будівництво дитячих будинків сімейного типу, а також придбання житла для дітей-сиріт за кошти з Держбюджету. Згадувана постанова передбачає утворення відповідної комісії, яка повинна провести розрахунок і подати пропозиції на виділення коштів для відповідного будівництва даних будинків і придбання квартир для дітей-сиріт. А протокол цієї комісії має бути затвердженим рішенням виконкому, що власне й 14 серпня зробили.

– Така комісія була утворена розпорядженням міського голови, уже провела засідання, був проведений розрахунок, передбачений відповідною формулою згідно з постановою Кабміну, – каже пан Сулима. – І визначена потреба в коштах для Тернополя на придбання квартир для дітей-сиріт у сумі 20 млн 659 тис. грн.

Як уточнив очільник управління, на квартирному обліку у Тернополі перебуває 40 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, віком 18-23 р. І для придбання їм житла Тернополю необхідно тих 20 млн. Цю інформацію подають в Департамент соцзахисту Тернопільської ОДА, вони передають далі в Київ, а там далі вирішать, яку суму місту виділити.

Схожі пости

Що робить масивна спецтехніка біля Надставної церкви (фото)

За добу на Тернопіллі від коронавірусу померли п’ятеро людей, 301 особа захворіла

На Тернопільщині відбулась суперечка зі штовханиною на релігійному підґрунті (відео)

Віктор Сторожук