24.07.2021
Новини

Кабмін виділив 5 мільйонів гривень на ремонт спортивного комплексу у Тернополі

Кабінет міністрів України виділив 5 мільйонів гривень на капітальний ремонт приміщення спортивного комплексу на вул. Братів Бойчуків, 4-А у Тернополі. На що саме спрямувати ці кошти, вирішували сьогодні, 31 липня, на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради.

Приміщення спортивного комплексу за адресою вул. Братів Бойчуків, 4-А належить комунальному закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту”. Кошти на його ремонт виділили із держбюджету на початку липня.

Сучасний багатофункційний комплекс “Палац спорту” з трибунами та паркінгом вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту, зокрема волейболу, футзaлу, бaскетболу, гaндболу та бадмінтону. У головному залі будуть трибуни на 3000 глядацьких місць, окрім того, у приміщення, в якому прийматимуть всеукраїнські та міжнародні чемпіонати, заплановано перенести дитячо-юнацьку спортивну школу греко-римської боротьби, яка наразі знаходиться у приміщенні Тернопільського замку.

Додамо, раніше на будівництво іншого спорткомплексу у Тернополі – “Палацу Спорту”, Кабінет міністрів України виділив 30 млн гривень.

 

Схожі пости

Під Тернополем підполковник поліції під час пробіжки затримав озброєного зловмисника (Відео)

Очільник МОЗу розповів, кого безоплатно вакцинуватимуть від коронавірусу

Нічна пожежа в центрі Тернополя (фото, відео)